Hakkımızda


1973 yılında bugünlerin umudu ve hedefi ile atılan temellerin son derece sağlam yükselişi ile gelinen son nokta...13.000 m2 kapalı, toplamda 15.000 m2 alanda 80 çalışan, hiç bitmeyen kalite anlayışı ve buna bağlı üretim sevdası ve işte bu mücadeleyi teknolojisi ile yoğuran, her gününü bir sonrakine sürekli bir gelişim ve değişim içerisinde bağlayan bir anlayışın adı,ŞENDEMİR...
Projeksiyonunu sürekli, gelişim, değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti perspektifinden hareketle ortaya koyan ŞENDEMİR A.Ş. kurulduğu andan itibaren konusunda hep daha iyiyi hedefledi.Konya merkez olmak üzere ülke genelinde inşaat ve sanayi sektöründeki müşterilerine inşaat demiri, lama demiri, köşebant demiri, silme demiri, sac çeşitleri, npu ve npı demirleri, dört keşe demiri,te demiri, galvanizli sac ve testli tesisat boruları, dikişli ve dikişsiz borular, çelik borular, dikdörtgen profiller, sanayi boruları, kare profiller, galvanizli su boruları, transmisyon milleri, imalat çelikleri, kangal filmaşin demirler, çelik hasırlar, özel ölçülerde boru kalibrasyon ürünleri gibi birçok ürün konusunda satış hizmeti vermektedir.Bunun yanı sıra plazma kesim ve abkant büküm alanlarında da müşterilerine hizmet sunan ŞENDEMİR A.Ş. oluşturduğu istihdam ile de ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunarak 43 yıldır sektörüne öncülük ediyor..Profesyonel yaklaşım ve ortaya koyduğu kurumsal kültürle, tecrübeye ve bilgiye dayalı bir işletme mantığıyla, çağın gereği olan teknolojiye yaptığı yatırımla, sürdürülebilir kıldığı finansal ve sektörel başarısıyla, saygın bir marka haline gelen ŞENDEMİR, bu gelişimini sizlerden aldığı güç ve inançla arttırarak sürdürecektir.

Vizyon


Vizyonumuz; yıllık büyüme hedefiyle kendine güvenen, tecrübesi ile müşterilerinin güvenini kazanan, çalışanlarının firması ile grur duyduğu çevre ve insan sağlığına önem veren bölgenin güçlü bir markası olmaktır.

Misyon


Misyonumuz: gücünü müşterilerinin kendisine duyduğu güvenden alan, kalite ve kusursuz ürünler ile müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve tatminkar cevap verebilen, köklü bir geçmişe sahip, değişime ve gelişime açık, teknolojisini daima yenileyen, mutlak müşteri memnuniyeti ile yol alan sektöründe öncüsü olmayı devam ettirmektir.

Kalite Politikası


Mutlak müşteri memnuniyeti ile yasal standartlar ve mevzuatlara uygun bir yönetim sistemine uyan, ürünlerinde TSE-ISO sertifikaları bulunmasına dikkat eden bir firma profili çizen Şendemir A.Ş. , İstanbul, Gebze, Karabük, İskenderun, Karadeniz Ereğli ve Türkiye'nin çeşitli bölgelerindeki stok depolarıyla toptan satış imkanına sahiptir.